6 märts 2018 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Anneli Kannus: Kes on eriõde?

Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus.  Foto: Andres Tennus/Tartu Ülikool

Viimase aasta jooksul oleme palju kokku puutunud olukorraga, kus teised tervishoiutöötajad ei tea, millised on Eestis õdede spetsialiseerumisvõimalused, tervishoiutöötajate registris õe kohta käivad kanded ning seosed omandatud hariduse ja karjäärivõimaluste vahel.

Eestis vastab õdede koolitus EL-i direktiividele ning on vastavalt tunnustatud. Õpe kestab 3,5 aastat ning lõpeb rakenduskõrghariduse diplomi ning õe kutse saamisega. Juba üle 10 aasta on edasiõppimisvõimalused õdedel olemas viiel erialal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee