Palgad linna raviasutuste nõukogudes küündivad 1000 euroni

Tallinna linnale kuuluvate haiglate nõukogu esimeestele ja liikmetele kulub kuus ligi 23 000 eurot ja aastas 275 000 eurot.

Kui kokku lugeda kõigi Tallinna linnale kuuluvate raviasutuste nõukogu esimeeste ja liikmete igakuised töötasud koos sotsiaalmaksuga, saab kuus summaks 22 865 eurot. Aasta peale teeb see 274 380 eurot.

Kuidas need summad kujunevad?

Tallinna linnavalitsuse 8. aprilli 2015 istungi protokolli nr 15 kohaselt on linna omanduses oleva Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogu esimehe ja Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu esimehe tasu kaks töötasu alammäära. Sel aastal on töötasu alammäär kuus täistööajaga töötamise korral 500 eurot.

Seega on nii ITK kui ka LTKH nõukogu esimehe kuutasu 1000 eurot. Mõlema haigla nõukogu liikmete kuutasu on 750 eurot (ehk 1,5 töötasu alammäära).

Sama tasu on ka Tallinna lastehaigla ja Tallinna hambapolikliiniku nõukogude juhtidel ja liikmetel.

Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse nõukogu esimehe tasu on 1,5 töötasu alammäära ehk 750 eurot koos ja nõukogu liikmetel 500 eurot kuus.

Kes sellest tasust osa saavad?

  • Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu esimees on endine Tallinna abilinnapea Merike Martinson ja liikmed Vahur Keldrima, Tõnis Mölder, Peeter Mardna ja Margarita Tšernogorova.
  • Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogu esimees on linnapea Taavi Aas ja liikmed Tõnis Mölder, Vahur Keldrima, Vello Ervin ja Helle Kalda.
  • Tallinna lastehaigla nõukogu esimees on taas Merike Martinson ja liikmed Sergei Nikonov, Helle Kalda, Kaja Laanmäe ja Margarita Tšernogorova.
  • Munitsipaalperearstikeskuse nõukogu esimees on Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuameti juht Vahur Keldrima ja liikmed Tiit Terik ja Vladimir Rusnak.
  • Hambapolikliiniku nõukogu juhib Tallinna linnavolikogu esimees Mihhail Kõlvart, nõukogu liikmed on Marek Jürgenson, Rita Makarova ja Ruslana Veber.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.