Triin Tabur • 14. märts 2018
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

"Usun, et kolhooside aeg meditsiinis saab läbi"

Elite erakliiniku juht Andrei Sõritsa aastal 2013, kui kliinik veel haigekassa lepingu alusel sünnitusteenust osutas.  Foto: Meeli Küttim

Intervjuu 15 aastat Tartus tegutsenud Elite erakliiniku juhi ja arsti Andrei Sõritsaga.

Sel aastal sõlmitakse haigekassa ja valikupartnerite vahel uued lepingud kolmeks aastaks, millest erakliinikute juhid loodavad senisest õiglasemaid tingimusi. Nii ka nelja aasta eest märkimisväärselt lepingut kaotanud Elite Kliiniku juht Andrei Sõritsa.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee