Galerii: tervishoiu kõrgkool avas uksed

Eile, 14. märtsil avas Tallinna Tervishoiu Kõrgkool huvilistele uksed, kokku käis koolitööga tutvumas umbes sada inimest.

Lahtiste uste päeval avasid huvilistele uksed kõrgkooli õenduse õppetool, meditsiinitehnilise hariduse keskus, tervisehariduse keskus ja kutseõppe osakond. Osaleda sai nii avatud loengutes, praktikumides ja töötubades kui ühineda ringkäikudega kõrgkooli raamatukogus, simulatsioonikeskuses ja erinevates õppelaboratooriumites.

Ligi saja külalise hulgas oli nii neid, kes külastasid kõiki erialatutvustusi, aga ka neid, kes ühte kindlat ala. Teistest veidi populaarsem oli õendusõpe.  

"Lahtiste uste päevale järgneval nädalal, 19.-23. märtsil on kõik huvilised oodatud osalema ka kõrgkooli üliõpilas- ja õpilasesinduse poolt läbiviidavale tudengivarjunädalale. Tudengivarjunädala raames saavad soovijad meie tudengitega loengutes ja seminarides kaasas käia, et huvipakkuva eriala kohta rohkem teavet koguda," ütles kõrgkooli VÕTA- ja vastuvõtuspetsialist Grete Sõõru.

Lahtiste uste päevale ja tudengivarjunädalale on oodatud huvilised igas vanuses – lisaks gümnaasiumiõpilastele ka inimesed, kes mõtlevad eriala- ja elukutsevahetusele.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.