PERH kuulutas hanke oma juhtide arendamiseks

Agris Peedu, PERH-i juhatuse esimees.
Agris Peedu, PERH-i juhatuse esimees.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla kuulutas välja hanke haigla juhtide arendusprogrammi välja töötamiseks ja läbiviimiseks.

Regionaalhaigla organisatsioonisisesed juhtimiskoolitused on tavapärane osa juhtide enesearendamisest ning organisatsiooni arendamisest muutuvas keskkonnas.

Juhtimistegevused peavad muutuma koos organisatsiooni vajadustega. "Juhtimiskvaliteet on oluline osa ravitöö ja teeninduse kvaliteedist," ütles regionaalhaigla koolitustalituse juhataja Kuldar Kiho. "Tahame kaasata parimaid tänapäevaseid juhtide arendamispraktikaid ja luua parima võimaliku keskkonna meie organisatsiooni ja juhtide tulemuslikkuse kasvuks," lisas ta.

Pakkumiste tähtaeg on 2. aprill 2018.

Hanketingimused on kirjeldatud hankedokumentides. Link hankele.

Üle 4000 töötajaga PERHi koosseisus on seitse kliinikut 32 erialakeskusega, mis tagavad kõrgel tasemel eriarstiabi pea kõigil erialadel. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis. Regionaalhaigla on suuruselt kuues tööandja Eestis.

Regionaalhaigla käive aastas on üle 170 miljoni euro. Regionaalhaigla kontserni kuuluvad tütarhaiglatena Läänemaa Haigla, Raplamaa Haigla ja Hiiumaa Haigla.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.