Violetta Riidas • 4 aprill 2018 10:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Video: Sõritsa süüdistab haiglaid topeltarvete esitamises

Elite erakliiniku juht Andrei Sõritsa aastal 2013, kui kliinik veel haigekassa lepingu alusel sünnitusteenust osutas.  Foto: Meeli Küttim

Kolmapäevases Pealtnägija saates avaldas Elite kliiniku juht Andrei Sõritsa arvamust olukorra kohta Eesti meditsiinis. Kriitikaga ta ei koonerdanud.

Ajal, kui räägitakse riikliku meditsiini kroonilisest rahanappusest, mõjub nagu maksahaak Eesti tuntuma viljatusravi arsti jutt, kelle sõnul suudaks ta süsteemi tööle panna kordades tõhusamalt ja patsiendisõbralikumalt. Muuhulgas väidab Andrei Sõritsa otsesõnu, et riigihaiglate kuludes on palju õhku ja esitatakse koguni topeltarveid.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee