27 aprill 2018 11:00
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Uued ohutusandmed beetainterferoonide kasutamisel sclerosis multiplex`iga rasedatel

Foto: Postimees/Scanpix

AAN 2018 konverentsil esitleti uusi ohtusandmeid beetainterferoonide kasutamise kohta sclerosis multiplex`iga rasedate ravis.

Bayer, Biogen, Merck KGaA ja Novartis esitlevad 21.–27. aprillil USAs Los Angeleses toimuval Ameerika Neuroloogiaakadeemia (AAN) aastakonverentsil seni suurimat prospektiivset uuringut IFNß-ravi saanud rasedate naiste kohta. IFNß-ravi enne rasestumist ja/või raseduse ajal ei mõjutanud negatiivselt raseduse tulemust, sõltumata rasedustrimestrist, mille jooksul ravimit tarvitati.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee