Sikkut kohtub SDE juhatusega kolmapäeval

Riina Sikut
Riina Sikut

Sotsiaaldemokraatliku erakonna esimees Jevgeni Ossinovski kinnitas läinud reedel, et on teinud Riina Sikkutile ettepaneku asuda ministrikohale.

"Vastab tõele, et Jevgeni Ossinovski on teinud mulle ettepaneku asuda sotsiaaldemokraatide ridades tervise- ja tööministri ametisse ning ma olen andnud oma põhimõttelise nõusoleku," kinnitas Riina Sikkut ERR-ile kirjalikus teates.

"Et viibin varem planeeritud puhkusel Eestist eemal, kohtun erakonna juhatusega järgmisel kolmapäeval. Seejärel olen valmis vastama ka kõigile teie küsimustele," lisas Sikkut.

"Tegu on hinnatud eksperdiga ja mul on heameel, et Riina on oma põhimõttelise nõusoleku andnud. Ehkki suur osa juhatuse liikmeid on minu ettepanekuga kursis, siis mõistetavalt tahab juhatus kandidaadiga kohtuda ja sellest tulenevalt oleme palun Riina juhatuse ette järgmisel kolmapäeval, misjärel saab juhatus otsuse langetada," kommenteeris Jevgeni Ossinovski.

Sotsiaaldemokraatliku erakonna (SDE) juhatuse liige Rainer Vakra ütles, et lisaks Sikkutile arutavad sotsid siiski ka teisi kandidaate.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.