Haigekassa kuulutas välja hanke partnerite leidmiseks

Haigekassa kuulutas välja hanke lepingupartnerite leidmiseks.
Haigekassa kuulutas välja hanke lepingupartnerite leidmiseks.

Tänasest on riigihangete keskkonnas avalikustatud hanketeated, millega haigekassa otsib järgnevaks kolmeks aastaks lepingupartnereid eriarstiabis ja õendusabis. Samuti otsitakse haigekassa rahastatavate ennetusprojektide läbiviijaid.

Riigihankega leitavate uute partnerite lepingud kehtivad alates 2018. aasta IV kvartalist kolm aastat. Ühes aastas osutavad riigihanke kaudu leitavad partnerid haigekassa lepingu alusel teenuseid kokku ligi 65 miljoni euro eest.

Hange kuulutatakse välja mitmel eriarstiabi erialal ja õendusabis ning ennetusprojektide elluviimiseks, et pakkuda inimestele lisaks haiglateenustele suuremat valikut arstiabis. Näiteks otsitakse partnereid silmahaiguste ravis, günekoloogias ja psühhiaatrias. Täpsed erialad, teenuste mahud ja sihtpunktid on avaldatud riigihangete registris.

Praktiline info valikukonkursil osalejale

Tulenevalt uuest riigihangete seadusest viiakse tervishoiuteenuste osutajate valikukonkurss läbi riigihankemenetluse põhimõtete järgi, mis tagavad menetluse läbipaistvuse ja kõikide pakkujate võrdse kohtlemise:

• Kogu hankel osalemiseks vajalik informatsioon (erialad ja mahud, pakkumuste vormid, pakkumuste esitamise tähtajad) on avaldatud riigihangete registris aadressil https://riigihanked.riik.ee/register/

•Riigihangete register on iseteeninduskeskkond, mille kasutusjuhendid on leitavad rahandusministeeriumi kodulehelt https://www.rahandusministeerium.ee/et/riigihangeteregister, samalt lehelt saab esitada registrile riigihangete nõustamispäringu; registri kasutajatoega saab kontakteeruda ka e-posti teel register@riigihanked.riik.ee ja telefoni teel 611 3703, 611 3693 esmaspäevast reedeni kell 9:00-15:00.

• Kõik pakkujal tekkivad sisulised küsimused ja kommentaarid haigekassale tuleb samuti edastada kirjalikult riigihangete registri kaudu, kus need on koos haigekassa vastustega avalikud kõikidele registris registreeritud pakkujatele. Telefoni või e-kirja teel pakkujate küsimustele vastamine ei ole riigihangete seadusest tulenevalt lubatud.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.