Otsitakse uut e-teenuste asekantslerit

Sotsiaalministeerium otsib uut e-teenuste ja innovatsiooni asekantslerit pärast Aiv Aaviksoo lahkumist erakindlustusseltsi.

Ain Aaviksoo lahkus ametist juba aprilli alguses ja esialgu näis, et tema ametikohta ei täidetagi. Kuid selle nädala Eesti Ekspressis ilmus veerand lehekülje suurune kuulutus, kus otsitakse võimekat juhti sotsiaalministeeriumi e-teenuste ja innovatsiooni asekantsleri kohale.

Eelistatud on kandidaat, kellel on head teadmised Eesti avaliku sektori toimimisest ja teenistuse tähtaeg on 5 aastat. Kandidaadilt eeldatakse riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu või valmisolekut selle taotlemiseks.

Kuulutus on üleval riigikantseleis  21. maist. Dokumendid tuleb esitada hiljemalt 11. juuniks ja lisainfot jagab riigikantselei tippjuhtide otsingu meeskond.

Digiteenustele keskendunud juhatuse liikme võrra suureneb varsti ka haigekassa juhatus. Haigekassa nõukogu soovib konkursile allesjäänud 2 kandidaadist valiku teha 8. juunil.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.