1. juuni 2018
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Roche tutvustab ASCO 2018 konverentsil uute uuringute tulemusi

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Roche, globaalne liider onkoloogias, tutvustab uute uuringute tulemusi Ameerika Kliiniliste Onkoloogide Assotsiatsiooni (ASCO) iga-aastasel kongressil.

Roche (SIX: RO, ROG; OTCQX: RHHBY) teatel tutvustatakse ASCO 2018 konverentsil 19 vähiravimi kliinilise uuringu tulemusi. ASCO toimub tänavu Chicagos 1 – 5.06. ASCO aktsepteeris Roche esitatud enam kui 180 uuringukirjelduse kokkuvõtet 13 erineva vähitüübi kohta, mille hulgas on ka 15 suulist ettekannet.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee