Ülekanne: tervisepoliitika juhtide ja terviseministrite tippkohtumine Tallinnas

Sel nädalal, 13. ja 14. juunil toimub Tallinnas rahvusvaheline konverents „Tervisesüsteemid solidaarsuse ja jõukuse heaks – et mitte keegi ei jääks maha,“ millega tähistatakse 10 aasta möödumist Tallinna harta vastuvõtmisest.

Kõrgetasemeline konverents toob Tallinnasse enam kui 200 osalejat WHO Euroopa Regiooni 53 liikmesriigist – terviseministrid ja tervisepoliitika juhid, tervishoiueksperdid ja -analüütikud.

2008. aastal vastuvõetud ja 53 WHO Euroopa Regiooni liikmesriigi heakskiidetud Tallinna harta seadis eesmärgiks liikuda kõikjal Euroopas võrdsema, õiglasema ja solidaarsema ühiskonna poole, kus tervishoid on kõigile kättesaadav ja taskukohane.

Jälgi konverentsi live-ülekannet siit: http://www.euro.who.int/live-tallinn 

Sündmus algab 8.30. 

Konverentsi avavad Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid ja WHO Euroopa Regiooni direktor dr Zsuzsanna Jakab.

Konverentsile on tulemas 14 liikmesriigi – Belgia, Bosnia ja Hertsegoviina, Gruusia, Kreeka, Iirimaa, Kasahstani, Leedu, Montenegro, Portugali, Rumeenia, Sloveenia, Makedoonia, Ukraina ja Eesti terviseministrid.

Konverentsi korraldavad sotsiaalministeerium, WHO Euroopa Regionaalbüroo ning Euroopa Tervisesüsteemide ja –poliitika Vaatluskeskus. Konverents toimub 13. ja 14. juunil 2018 Tallinnas, Radisson Blu Sky hotellis.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.