Viljandi haigla rahataotlus sõltub perearstide investeeringute vajadusest

Viljandi Haigla juhi Priit Tampere sõnul sõltub ehitusraha saamine suuresti ka tervisekeskuste teise vooru taotlustest.
Viljandi Haigla juhi Priit Tampere sõnul sõltub ehitusraha saamine suuresti ka...

Viljandi haigla rahataotlust hakatakse arutama pärast seda, kui on selge, milliseks kujuneb perearstide investeeringute vajadus.

Ajaleht Sakala küsis Viljandi haigla juhilt Priit Tamperelt, kuidas edeneb uue haigla ehitus.

"Praegu käib palehigis ja suure tempoga kahe suure töö tegemine. Juuliks peab valmis saama uue hoone sisemine funktsionaalne projekt ning selle põhjal peame 23. juuliks vormistama rahataotluse, et saada ehituseks vajalik Euroopa Liidu toetus," rääkis Tampere.

"Kui uue hoone funktsionaalne projekt on valmis, saab üsna kohe alata ka arhitektuurikonkurss. Me ei saa jääda ootama, kuidas lõpeb toetusraha küsimine, vaid kohe, kui on komisjonist tulnud esmane kinnitus, kuulutame arhitektidele konkursi välja. See võib juhtuda augustis. Ehitusraha saamine sõltub suuresti ka tervisekeskuste teise vooru taotluse projektidest, sest vastavalt ministri määrusele hakatakse Viljandi haigla rahataotlust arutama siis, kui on selge perearstide investeeringute vajadus."

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.