Ravimiuudised
Ainult tellijale

Maailma suurim ravimifirma jaguneb kolmeks

Foto: Postimees/Scanpix

Maailma suurim ravimifirma Pfizer teatas, et korraldab oma äri ümber ning jaguneb kolmeks üksuseks.

Kolm ärivaldkonda on: biosimilar-ravimid ehk sarnased bioloogilised ravimid ja haiglaäri; brändiravimid ning geneerilised ravimid ja kolmanda üksusena moodustatakse inimestele mõeldud tervisetoode valdkond. Muudatused jõustuvad järgmisel majandusaastal, vahendas Äripäev.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee