Siret Trull • 25. juuli 2018
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Ka Eli Lilly lubab ravimite hindasid USAs mitte tõsta

Mitmed tootjad on lubanud jätta ravimite hinnad USAs tänavu tõstmata.  Foto: Postimees/Scanpix

USA ravimitootja Eli Lilly ühines oma konkurentide Pfizeri, Merck & Co ning Novartisega, teatades, et hoiab ravimite hinnad USAs paigal.

Sisuliselt tähendab see hindade külmutamist praegusel tasemel vastuseks president Donald Trumpi plaanile piirata patsientide ravikulude kasvu, vahendas Äripäev.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee