Priit Eelmäe valis kahest juhikohast kliinikumi oma

Priit Eelmäe
Priit Eelmäe

Tartu Ülikooli Kliinikumi nõukogu valis kliinikumi uueks juhiks Priit Eelmäe, kes alles mais kinnitati uueks viieaastaseks perioodiks juhtima Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse SAd.

Eelmäel on olnud karjääri mõttes hea aasta. Mai keskel tuli uudis, et Eelmäe jätkab veel viis aastat Haapsalu Neuroloogilise Rehabiltatsioonikeskuse juhtimist. Siis kinnitas  ta, et tal on suured plaanid taastusravi arendamise jätkamisel.

Nüüd jääb ta kliinikumi juhtima viieks aastaks. Senine juht Urmas Siigur kandideeris samuti, kuid ei osutunud valituks.

Kliinikumi nõukogu esimees Urmas Klaas ütles, et Eelmäe veenis nõukogu kõige enam, kuidas vastata kliinikumi ees seisvatele uutele väljakutsetele. "Priit Eelmäel on terviklik vaade, kuidas Tartu Ülikooli kliinikumi kui Eesti meditsiini lipulaeva edasi arendada ning kogemus Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse välja arendamisel," ütles Urmas Klaas.

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi nõukogu esimees Urmas Klaas avaldas nõukogu nimel tänu ja lugupidamist senisele kliinikumi juhatusele esimehele Urmas Siigurile. "Doktor Siigur on teinud 16 aasta vältel väljapaistvalt head tööd kliinikumi juhtimisel ja arendamisel maailmatasemel ülikoolihaiglaks."

Järgmiseks kuulutab SA Tartu Ülikooli Kliinikum nõukogu välja konkursi juhatuse liikmete leidmiseks. Kliinikumi nõukogu viib  juhatuse esimehe ja juhatuse liikmete konkurssi läbi seoses senise juhatuse ametiaja lõppemisega 30. septembril 2018.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.