Galerii: Euroapteek avas Tallinnas oma suurima apteegi

Euroapteek OÜ tegevjuht Inna Mets linti läbi lõikamas.
Euroapteek OÜ tegevjuht Inna Mets linti läbi lõikamas.

Euroapteek avas sel nädalal Tallinnas Kristiine Keskuses uuenduskuuri läbinud apteegi, mis pakub senisest laiemat tervise- ja ilutoodete valikut ning erinevaid nõustamisteenuseid.

Kristiine Keskuse Euroapteek on oma 300-ruutmeetrise müügipinnaga keti suurim apteek Eestis. Kokku on apteegi sortimendis nüüd üle 12 000 toote.

Euroapteek OÜ tegevjuhi Inna Metsa sõnul pole muutunud samas keskuses varem tegutsenud apteegi töötajaskond, küll aga on vastavatud apteek läbinud täieliku uuenduse ostumugavuse osas ning täienenud on tootevalik. 

"Seni apteegis pakutud lai sortiment on nüüd täienenud veel mitmete uute kvaliteetsete ilu- ja tervisetoodete brändidega ning toodete valimine on muutunud kliendi jaoks mugavaks ja kiireks," rääkis Mets.

"Oleme jaganud ruumika, avatud riiulitega müügisaali valdkondade kaupa selgelt eristatavaks, sealjuures saavad kliendid sõltuvalt ostusoovist suunduda kohe kas ravimite või ilu- ja tervisetoodete juurde," lisas tegevjuht. 

Uuenenud apteegis on lisaks laiale käsimüügiravimite ja tervisetoodete valikule ka tervisetuba, kus kliendid saavad mõõta oma tervisenäitajaid ning vajadusel eriala spetsialistiga konsulteerida.

Näiteks saavad apteegikülastajad mõõta oma vererõhku, kolesterooli ja veresuhkru taset ning lasta teha naha- ja peanahadiagnostikat. 

"Apteegid ja apteekrid on oluline tugi ning nõuandja paljudele klientidele õigete toodete valikul ning tervise hoidmise ja haiguste ennetamise teemades, mistõttu asetame ka oma klienditeeninduses sellele üha rohkem rõhku," lisas Mets. "Meie suurim tugevus on professionaalsed töötajad – uues apteegis töötab kuus pikaaegse valdkonnakogemusega eriala inimest ning kuus ilu- ja tervisetoodete konsultanti," lausus Euroapteegi tegevjuht. 

Kristiine Keskuse apteegi uuendamine on osa Euroapteegi ja Ülikooli Apteekide keti ühinemisest, mis algas selle aasta mais. Ühinemise eesmärk on Inna Metsa sõnul liita kahe apteegiketi tugevused ühtseks tervikuks. 

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.