Linnale kuuluval perearstikeskusel uus juht

Tallinna MUPAKi juht Kristel Amjärv lahkus 2018 agustis ametist.
Tallinna MUPAKi juht Kristel Amjärv lahkus 2018 agustis ametist.

Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse senine pikaaegne juht Kristel Amjärv pani augustis ameti maha. Uus juht tuli samast keskusest.

Alates 6. augustist on perearstikeskuse uus juht Karin Oviir, kes on kliiniku kodulehe andmetel samas ka õendusjuht ja pereõde. 

Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse OÜ nõukogu esimees Vahur Keldrima kinnitas, et Kristel Amjärv lahkus juhi kohalt omal soovil. Ta jätkab perearstikeskuses ravikvaliteedi nõustajana.

Linna perearstikeskus avati 2011, selle esimene juht oli Eve Karmo, tema töö võttis Kristel Amjärv üle 2012 kevadel.

Kristel Amjärvel on kahasse Kadri Helena Rõõmusega ka Tallinnas asuv erakliinik City Tervisekliinik, mida opereerib OÜ Reedruus. Mõlemad naised on ka ettevõtte juhatuse liikmed.

Osaühingu 2017. aasta majandusaasta lõppes kasumiga 15 742 eurot. Juhatuse ettepanekul lisati kasum eelnevate perioodide kasumile. Jaotamata kasumiks jäi 27 472 eurot.

Käimasoleval 2018. aastal oli majandusaruande andmetel plaan keskenduda põhiliselt müügitulu suurendamisele uute teenuste leidmisega, samuti kulude kokkuhoiule.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.