Triin Tabur • 5 september 2018 11:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Viimane samm tehtud – erasektoris enam sünnitada ei saa

Elite sünnitusosakond kohandatakse sobivaks tööpaigaks eriarstidele. Pildil kliiniku juht ja arst Andrei Sõritsa.  Foto: Meeli Küttim/ÄP

Elite kliinik lõpetab plaanilise keisrilõike osutamise, sellega hääbub ka igasugune sünnitusteenuse pakkumine eratervishoiuasutuste poolt.

Elite Kliinik teatas täna oma sotsiaalmeedia kontol, et lõpetab 20. septembrist plaaniliste keisrilõigete pakkumise. Põhjuseks on väike keisrilõigete arv ja suurenenud vajadus ambulatoorseks eriarstiabiks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee