Triin Tabur • 14. september 2018
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassas kaovad talituse juhi kohad

Foto: Andres Haabu/ÄP

Haigekassa plaanib oktoobris umbes 15 juhtivtöötaja koondamist või teisele ametikohale viimist.

Haigekassa esindaja Vivika Tamra sõnas, et kuna koondamisteateid veel laiali saadetud ei ole ja enne 1. oktoobrit ei ole sõlmitud ka uued lepingud, siis ei saa praegu sel teemal ka täpsemat infot jagada.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee