Siret Trull • 28. september 2018
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Võltsitud ravim on suur risk patsiendile

AstraZeneca Eesti juht Kuuno Vaher  Foto: Raul Mee / Äripaev

Ravimifirma AstraZeneca Eesti juht Kuuno Vaher tõdeb, et kuna ravimid on järjest spetsiifilisemad ja efektiivsemad, siis on iga võltsitud ravimi sattumisel kasutusse väga suur risk patsientidele.

Vastavalt Euroopa Komisjoni määrusele peab enamus Euroopa Liidu  liikmesriike olema 2019. aasta 9. veebruarist valmis ravimite ehtsust kontrollima.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee