Uudised
Ainult tellijale

Ülikool soovib meditsiiniuuringute nõukogu loomist

Dekaan, professor Margus Lember.  Foto: Andres Tennus/TÜ

TÜ meditsiiniteaduste valdkond on teinud ettepaneku moodustada sotsiaalministeeriumi juurde Eesti meditsiiniuuringute nõukogu.

Eesti meditsiiniuuringute nõukogu visioon on terviseministrile saadetud seletuskirja kohaselt teaduspõhine panustamine inimeste tervise hoidmisse, parandamisse ja tervishoiuteenuste kvaliteetsesse osutamisse.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee