Millistes apteekides tehakse gripivaktsineerimist?

Gripisüsti tegemine.
Gripisüsti tegemine.

Kuu aja jooksul, kuni 10. novembrini, on võimalik üle Eesti teha teatud kellaaegadel ja kohtades gripivaktsineerimine ka apteegis. Kus need apteegid asuvad?

Gripivaktsineerimise kampaania läbiviimiseks on muidu alatises konkurentsivõitluses olevad apteegid pannud seljad kokku. Kampaania korraldaja on Eesti Apteekide Ühendus, kuhu kuuluvad suuremad ketiapteegid.

Ühtlasi on see ka üks võimalus näidata, et apteek ei ole ainult rohupood, vaid on võimeline pakkuma inimestele muid teenuseid. Gripisüsti teevad siiski mitte proviisorid, vaid selleks eraldi sinna kohale tulnud medõed, kes töötavad erinevates tervishoiuasutustes, nagu Benita Kodu, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Confido, Kuressaare Haigla, Corrigo.

Kampaanias osalevad apteegiketid Apotheka, BENU ja Südameapteek. Euroapteek ei osale.

Peamiselt on võimalik vaktsineerida end Tallinnas eri apteekides, Tartus on valitud selleks 2 Apotheka apteeki, Jõhvis üks Apotheka ja Kuressaares üks Südameapteek, mujal linnades mitte.

Täpsemalt saab vaadata, kus kohas, mis päeval ja mis kell vaktsineerida saab, eraldi avatud kodulehelt. Saadaval on mõlemad Eestis kasutusel olevad gripivaktsiinid ja kodulehelt leiab ka hinnakirja

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.