Violetta Riidas • 16 oktoober 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eestis kasutab uinuteid umbes kümnendik elanikkonnast

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Uinutid on alati olnud erutav teema ja on suur müüt, et uinutite tarvitamine ning liigtarvitamine on vaid meie ajale omane probleem, rääkis Viljandi Haigla neuroloog Katrin Põld Meditsiiniuudiste ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla ühisel unemeditsiini konverentsil.

Inimesed on alati otsinud magamiseks tuge erinevatelt farmakoididelt nagu opioidid, etanool jne.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee