Arvamused
Ainult tellijale

Mida on Eestil Soome patsiendikindlustuse süsteemist õppida?

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut  Foto: Arne Kailas, Sotsiaalministeerium

Soomes on patsiendikindlustuse süsteem toiminud juba aastakümneid, seetõttu oleme ka Eesti loodava süsteemi aluspõhimõtete väljatöötamisel Soomest eeskuju võtnud, kirjutab tervise- ja tööminister Riina Sikkut.

Viibisin oktoobri lõpul visiidil Soomes, kus kohtusin Soome sotsiaal- ja terviseminister Pirkko Mattilaga ning tutvusin Soome patsiendikindlustuse süsteemiga. Visiidi eesmärk oli saada Soome süsteemi toimimisest ja selle võimalikest kitsaskohadest rohkem infot, et võiksime Eestis loodava süsteemi ülesehitamisel nende kogemusest õppida.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee