Viljandi haigla nõukogu uus liige on kohalik perearst

Helve Kansi, perearst ja Viljandi haigla nõukogu liige.
Helve Kansi, perearst ja Viljandi haigla nõukogu liige.

Haigla nõukogust kutsutakse tema sooviavalduse alusel tagasi Ando Kiviberg ning nõukogu liikmeks nimetati neljaks aastaks Viljandi perearst Helve Kansi.

"Perearsti kutsumine haigla nõukogu liikmeks ei ole just tavapärane," kommenteeris otsust Viljandi haigla nõukogu esimees, sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna juhataja Agris Koppel.
"Viljandi haigla arendab aga Eestis ainulaadset pere- ja eriarstide ning sotsiaalvaldkonna koostöö projekti ning ehitab uudsele lähenemisele toetuvalt perearstidega koos uut maakonna haiglat-tervisekeskust. Seega on perearstide hääle kõlamine oluline ka nõukogus," lisas ta.
 
Viljandi haigla juhatuse esimehe Priit Tampere sõnul on selline otsus igati tervitatav. "Oleme viimastel aastatel püüdnud üha enam leida perearstidega ühiseid teemasid, kuidas koostöös Viljandi maakonna inimeste tervist toetada. Hea meel on tõdeda, et doktor Kansi on alati olnud üks neist tublidest ja aktiivsetest perearstidest, kes osaleb aruteludel ning avaldab ka oma arvamust," sõnas Tampere.
 
"Perearstide esindajana nõukogus on tal võimalus perearstide vaatenurka uute teenuste arendamisel ning uue haigla-tervisekeskuse loomisel ka kõige kõrgemal tasemel jagada," lisas haigla juht.
 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.