Triin Tabur • 12 november 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kuidas tekib ja kuhu kulub lisaraha?

Foto: Andras Kralla / ÄP

Valitsuse 2017. aasta sügisel tehtud otsus toob viie aasta jooksul tervishoidu 300 mln eurot, mis muudab raviteenused kättesaadavamaks.

Käesolevaks aastaks haiglatele jaotatud summa oli ligikaudu 34 mln eurot, mis võimaldab aasta peale rahastada ligi 140 000 uut ravijuhtu, seal hulgas 7000 operatsiooni rohkem kui 2017. aastal. Nii plaanis haigekassa valitsuselt saadud lisarahaga sel aastal ligikaudu 5400 ravijuhu võrra rohkem vähiravi vastuvõtte.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee