Siret Trull • 19 detsember 2018 09:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Elite vs Medita: kohus tegi VAKOst erineva otsuse

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Tartu piirkonna günekoloogia ja viljatusravi teenuse lepingu üle käivas vaidluses andis riigihangete vaidluskomisjon oktoobri alguses õiguse Kliinik Elitele, Tallinna Halduskohus oma värskes otsuses aga Medita Balticsile.

AS Kliinik Elite vaidlustas riigihangete vaidluskomisjonis (VAKO) AS-i Medita Balticsi Tartu maakonnas ambulatoorse günekoloogia ja viljatusravi teenuse osutamiseks esitatud pakkumuse vastavaks ja edukaks tunnistamise. VAKO rahuldas vaide, kuna leidis, et Medita esitatud dokumentidest ei olnud võimalik üheselt järeldada, et meedikud, kes on andnud loa ettevõttes tööle asuda, teevad seda alates 1. oktoobrist.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee