Kadi Heinsalu • 9 jaanuar 2019 07:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kuidas ravida kõhuvalu?

Foto: Meeli Küttim / Äripäev

Millistest küsimustest alustada, kui on vaja otsustada kõhuvalu kaebusega inimese ravi, selgitab Ida-Tallinna Keskhaigla valuteenistuse juht Boris Gabovitš.

Oletame, et valu põhjus on teada, näiteks on ärritatud soole sündroom, rääkis Gabovitš. Kui see pole teada, siis tuleb küsimusele vastamiseks uurida, kas tegemist on ägeda või kroonilise valuga. Kui on krooniline valu, siis kas see on vähivalu või mitte?

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee