Siret Trull • 11 jaanuar 2019 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kes kuuluvad peremeditsiini IT-nõukogusse?

Perearst Karmen Joller  Foto: Terje Lepp

Tervise- ja tööminister allkirjastas sel nädalal käskkirja peremeditsiini infotehnoloogia arendusnõukogu moodustamiseks. Nõukogu liikmed on juba kinnitatud.

Värskelt loodud nõukogu esimees on sotsiaalministeeriumi e-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsler Kalle Killar ning aseesimees Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige Andres Lasn.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee