Uudised
Ainult tellijale

Toomas Kariis alustas tööd Ida-Viru Keskhaigla ülemarstina

Ida-Viru Keskhaigla ülemarst Toomas Kariis  Foto: Ida-Viru Keskhaigla

Täna alustas Ida-Viru Keskhaigla ülemarsti ja juhatuse liikmena tööd senine Ida-Tallinna Keskhaigla diagnostikakliiniku juhataja Toomas Kariis.

„Toomas Kariis oma kogemusega suudab kindlasti anda enda panuse arstiabi korraldusse Ida-Virumaal“ ütles IVKH juhatuse esimees Tarmo Bakler. Ta lisas: „Dr Kaljo Mitt ja dr Aime Keis ülemarstidena on aastatega suutnud kujundada kaasaegse ja toimiva keskhaigla ning dr Kariis on vääriline nende tööd jätkama.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee