Siret Trull • 5 veebruar 2019 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

PERH: kuidas suudaks haigekassa Tallinna Haigla mahtusid tagada?

PERHi juhatuse esimees Agris Peedu  Foto: Terje Lepp

Põhja-Eesti Regionaalhaigla märgib Tallinna Haigla funktsionaalsele arengukavale antud koondhinnangus, et erialased arendused selles on üledimensioneeritud ja valesti prognoositud.

„Erinevalt headest tavadest Eesti tervishoiu arendustes ei kaasa Tallinna Haigla funktsionaalne arengukava valdava enamuse Eesti meditsiini erialaseltside osalust ja kooskõlastust,“ seisab hinnangus, mille on allkirjastanud PERHi juhatuse esimees Agris Peedu. Palju erialalisi arendusi arengukavas on PERH hinnangul üledimensioneeritud ja ekslikult prognoositud. Kooskõlastamata ja seostamata on Tallinna Haigla  funktsionaalses arengukavas (TH FAK) Tartu Ülikooli meditsiinivaldkonnaga ning Haridus- ja Teadusministeeriumiga, mis puudutab diplomieelse ja diplomijärgse õppe koordineerimisi ja tellimisi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee