Arvamused
Ainult tellijale

Parim ravi on ennetus

Made Bambus, haigekassa esmatasandi osakonna peaspetsialist  Foto: Eesti Haigekassa

Haigekassa tõstab tänavu ennetuse eelarvet 26% võrra ehk 15 715 000 euroni, kirjutab Made Bambus, haigekassa esmatasandi osakonna peaspetsialist.

Haigekassa tõstab tänavu ennetuse eelarvet 26% võrra ehk 15 715 000 euroni. Ennetuse eelarvesse kuuluvad lastele ja noortele suunatud ennetusprogrammid (koolitervishoid, noorte reproduktiivtervisealane nõustamine ja seksuaalsel teel levivate infektsioonide ennetamine, noorsportlaste tervisekontrollid) ja riiklikud sõeluuringud (rinnavähi, emakakaelavähi ja jämesoolevähi sõeluuring).

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee