Uudised
Ainult tellijale

Pildid: uues vanglas on ravimiseks rohkem võimalusi

Foto: Justiitsministeerium

Novembri lõpus avatud uues Tallinna vanglas on varasemast paremad võimalused tervishoiuteenuste osutamiseks.

Tallinna vangla meditsiiniosakonnas osutatakse ühtekokku kolmeteist erinevat ambulatoorset eriarstiteenust. Need on üldarsti, peremeditsiini, psühhiaatria, oftalmoloogia, taastusravi, dermatoveneroloogia, pulmonoloogia, radioloogia, günekoloogia, hambaravi, infektsioonihaiguste, üldkirurgia ja gastroenteroloogia teenused. Tallinna vanglas asub vanglateülene tuberkuloosi statsionaarne osakond, lisaks teostatakse seal lühiajalist meditsiinilist jälgimist statsionaarsetes meditsiinikambrites õendushaigla tegevusloa alusel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee