Siret Trull • 6 märts 2019 12:15
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Juurdepääs kvaliteetsele arstiabile võiks saada esmatasandil normiks

Eesti Patsientide Liidu tegevjuht Kadri Tammepuu  Foto: PM/SCANPIX BALTICS

Ootame uuelt ministrilt selgeid samme, kuidas esmastasandi arstiabi kvaliteeti lähiajal ühtlasemaks muuta, ütleb Eesti Patsientide Liidu tegevjuht Kadri Tammepuu.

Kadri Tammepuu vastab Meditsiiniuudiste küsimusele, millised on tema ootused uuele tervise- ja tööministrile.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee