Uudised
Ainult tellijale

Harvikhaiguste platvorm hõlbustab andmete leidmist

Harvikhaiguste platvorm aitab arste üle Euroopa.  Foto: Scanpix/ PantherMedia

Euroopa Komisjoni Teadusuuringute Ühiskeskuse ning tervise ja toiduohutuse peadirektoraadi koostöös välja töötatud platvorm loodi selleks, et püüda lahendada sadades Euroopa registrites sisalduvate harvikhaigusi põdevate patsientide andmete killustatuse probleemi.

Küsimustele harvikhaiguste päeval (28. veebruaril) käivitatud uue harvikhaiguste registreerimise Euroopa platvormi kohta vastab Simona Martin (Teadusuuringute Ühiskeskuse direktoraadi F (tervishoid, tarbijad ja etalonained) teadustöötaja).

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee