Siret Trull • 14 märts 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

EMA alustas tööd Amsterdamis

EMA ajutine peatuspaik, Sparks hoone Amsterdamis  Foto: AFP /Scanpix

Euroopa Ravimiameti kolimise esimene etapp on läbitud ning selle nädala esmaspäevast paiknevad nad Amsterdamis Spark hoones.

Ligikaudu 800 töötajaga Euroopa Liidu keskse ravimiameti (European Medicines Agency - EMA) kolimine ühest riigist teise oli väga suur projekt, milleks hakati ettevalmistusi tegema üsna varsti pärast BREXITi otsuseid, selgitas ravimiameti peadirektor, Euroopa ravimiameti haldusnõukogu liige Kristin Raudsepp. Eesmärgiks oli, et 30. märtsiks 2019 peab EL amet olema Ühendkuningriigist lahkunud, sest tegemist pole enam Euroopa Liiduga.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee