Arvamused
Ainult tellijale

Maailmatasemel apteegiteenus Eestis - kas võimatu missioon?

Eesti Apteekide Ühenduse juhatuse liige, proviisor Kristiina Sepp  Foto: Raul Mee / Äripaev

Apteeker on tervishoiu väravavaht: inimesed sisenevad sageli tervishoidu ja pärast ravimi väljastamist ka väljuvad süsteemist läbi apteegi. Apteeker on inimeste jaoks kõige ligipääsetavam tervishoiutöötaja, kirjutab Eesti Apteekide Ühenduse juhatuse liige, proviisor Kristiina Sepp.

Kutsega kaasneb vastutus inimese tervise eest - õige ravi, õigele inimesele, õiges annuses. Apteeker jagab nõuandeid patisentidele, kuidas oma haigussümptomitega iseseisvalt toime tulla. Seeläbi väheneb koormus nii perearstidel kui õdedel, aga ka haiglate erakorralise meditsiini osakondadel ja teistel tervishoiutöötajatel.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee