Uudised
Ainult tellijale

Äripäeva raadios: Neuroloogilisi haigusi ümbritsevad müüdid

Neuroloog Katrin Gross-Paju ja saatejuht Violetta Riidas  Foto: Andras Kralla / Äripäev

Äripäeva raadio seekordses tervisesaates oli külaliseks Lääne-Tallinna Keskhaigla närvihaiguste keskuse juht ja neuroloogilise erakliiniku Astra Kliinik neuroloog Katrin Gross-Paju, kes rääkis levinumatest müütidest, mis ümbritsevad neuroloogilisi haigusi.

Seekordses tervisesaates räägime ajukärbumisest tingitud tasakaaluhäiretest ja sellest, kas valutav hammas tähendab alati juurepõletikku. Ja kui tegemist on neuroloogiliste probleemidega, siis kas tuleks minna arsti juurde või võiks vaikselt välja kannatada, sest nii lihtsalt on.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee