Meditsiiniuudised  • 29 märts 2019 13:05
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa juhtkond sai tulemustasu

Auditi Komitee tegi täna haigekassa nõukogule ettepaneku maksta haigekassa juhatuse liikmetele tulemustasu 2,5-3 kuu ametitasu ulatuses, kokku brutosummas 51 348 eurot.

Haigekassa juhatuse esimees Rain Laane  Foto: Terje Lepp

Nõukogu otsusega määrati juhatuse esimehele Rain Laanele ning juhatuse liikmele Maivi Parvele tulemustasu 2,5 kuu ametitasu ulatuses. Juhatuse liikmetele Pille Banhardile ja Karl-Henrik Petersonile määrati nõukogu otsusega tulemustasu kolme kuu ametitasu ulatuses. Maksimaalselt oleks võimalik kehtivate ametilepingute põhjal tulemustasu saada nelja kuu ametitasu ulatuses.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee