Siret Trull • 9 aprill 2019 12:30
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Kleinberg: Tõhustada ei saa seda, mida pole välja töötatudki

Eesti Psühhiaatrite Seltsi president Anne Kleinberg  Foto: Raul Mee / Äripaev

Loodava koalitsiooni tervishoiulubadused käsitlevad vaimse tervisega seotud teemasid küllaltki suures mahus, ent sõnastus laseb kahelda valdkonna hetkeseisu sisulises tundmises, tõdeb Eesti Psühhiaatrite Seltsi president Anne Kleinberg.

Loodava koalitsiooni tervishoiulubadused sisaldavad nii mõnegi vaimse tervisega seotud vajaliku suuna ja ei saa öelda, et vaimse tervise teema oleks mahu mõttes vähe käsitletud. Kohati on lubadused sõnastatud pigem kõikehaaravatena ega jäta muljet, et valdkonna sisulise hetkeseisu või värskemate hoiakutega just väga tuttavad oldaks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee