Uudised
Ainult tellijale

Riigikogus moodustati spordi- ja liikumisharrastuse toetusrühm

Reformierakonna liige Jüri Jaanson  Foto: Raul Mee / Äripaev

Jüri Jaansoni eestvedamisel moodustasid riigikogu liikmed spordi- ja liikumisharrastuse toetusrühma.

Toetusrühma kokkukutsuja Jüri Jaansoni sõnul on toetusrühma eesmärk toetada spordipoliitika rakendamist ja kaasa aidata Eesti spordis kõrge rahvusvahelise taseme saavutamisele, ausa mängu reeglite järgimisele ning laste ja noorte liikumisharjumuste suurendamisele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee