Siret Trull • 10. aprill 2019
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Joller: esmatasandi tähtsustamine leppes teeb rõõmu

Perearst Karmen Joller   Foto: Terje Lepp

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige Karmen Joller tunneb loodava Keskerakonna, EKRE ja Isamaa koalitsioon lubadusi kommenteerides heameelt selle üle, et erakonnad peavad oluliseks esmatasandi tugevdamist.

„Varem on erakondade suurim tervishoiualane lubadus olnud lühendada eriarstiabi järjekordi, aga keegi polegi varem taibanud, et selleks on vaja tugevat esmatasandit,“ tõdes Joller.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee