Siret Trull • 10 aprill 2019 12:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Saarma: lepingus on ambitsioonikad ideed

Eesti Eratervishoiuasutuste Liidu juhatuse liige Ivo Saarma  Foto: Raul Mee / Äripaev

Koalitsioonilepingu tervishoiu peatükis on mitmed ambitsioonikad ideed, mille täielikuks rakendamiseks võib kuluda rohkem kui neli aastat, kirjutab Eesti Eratervishoiuasutuste Liidu juhatuse liige Ivo Saarma Keskerakonna, EKRE ja Isamaa koalitsioon lubadusi kommenteerides.

Samas on kõigile arusaadav, et endistviisi jätkata ei ole võimalik ning koos riigi demograafiliste arengutega tuleb muuta ja täiendada tervishoiu korraldust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee