Meditsiiniuudised  • 15 aprill 2019 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tänavune bioanalüütikute päev keskendub verele

Täna, 15. aprillil, tähistatakse Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis rahvusvahelist bioanalüütikute päeva, mille keskseks teemaks on sel aastal manipulatsioon verega.

Veri on üks põhilisi analüüsiobjekte, mida bioanalüütikud ühel või teisel moel uurivad.   Foto: PantherMedia

Veri on üks põhilisi analüüsiobjekte, mida bioanalüütikud ühel või teisel moel uurivad. Kuna hingamine on meie ainevahetuse alus, siis veri on aine, mis hoolitseb selle eest, et kõik meie keha rakud oleksid varustatud hapnikuga. Sümboolses mõttes tähistab veri elujõudu. Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud ja bioanalüütikute päeva korraldaja Eerik Jõgi ütles, et ettekannetes käsitletakse vere manipulatsioonide erinevaid aspekte.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee