Haigekassat tunnustati Euroopas kui eeskujulikult juhitud organisatsiooni

11. detsember 2006

Kui 30. novembril tunnustasid Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ja Eesti Kvaliteediühing konkursil Eesti Juhtimiskvaliteedi Auhind 2006 häid tulemusi saavutanud organisatsioone- sai avaliku sektori organisatsioonidest suurima skoori Eesti Haigekassa. Sel aastal konkursil osalenud organisatsioonide keskmine punktiskoor oli 360.

Haigekassa tulemuseks jäi 450-500 punkti (täpset skoori ei avalikustata)- pälvides sellega tunnustuse kui eeskujulikult juhitud organisatsioon (Recognised for Excellence- ehk R4E). Kuivõrd Eesti Juhtimiskvaliteedi Auhinna mudel on täielikult vastavuses Euroopas tunnustatud ja laialt kasutatud mudeliga- taotles haigekassa ka üle-euroopalist äramärkimist.

Esmaspäeval sai haigekassa Eesti Kvaliteediühingult teate- et ongi Euroopas tunnustust leidnud kui eeskujulikult juhitud organisatsioon. Seda märgib Foundation for Quality Management (EFQM) poolt haigekassale üle antav R4E sertifikaat.

<br /><strong>Mida annab tunnustus R4E (Recognised for Excellence):</strong>

- EFQM annab R4E logo- mida võib kasutada kõikidel omaorganisatsiooni materjalidel- trükistel jne.

- EFQM teavitab meie organisatsioonile tunnustuse omistamisest oma liikmeskonda jt lugejaid igakuises elektroonilises infokirjas;

- EFQM avaldab meie organisatsiooni nime oma iga-aastases raamatus "Recognition Book"- kus on ära toodud kõik EFQM Excellence Award võitjad- tunnustuste R4E ja C2E (Committed to Excellence)pälvinud organisatsioonid.

<br /> Anne Osvet<br /> haigekassa avalike suhete juht<br /> 6208439<br /><a href="mailto:anne.osvet@haigekassa.ee">anne.osvet@haigekassa.ee</a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.