Alzheimeri tõve ravijuhend ootab muudatusettepanekuid

Haigekassa eestvedamisel kokku tulnud töörühm ootab tagasisidet värskelt valminud ravijuhendile "Alzheimeri tõve diagnostika ja ravi".

Ravijuhendi töögrupp on koostanud ravijuhendi, sõnastanud ravijuhendi soovitused ning kirjeldanud juhendi rakendumisega seonduvad tegevused (vt rakenduskava).

Ravijuhendi on välja töötanud haigekassa eestvedamisel tegutsev töörühm Ülla Linnamägi ja sekretariaat Ülle Krikmanni juhatusel, kuhu kuulusid asjakohaste kutsealade esindajad, eksperdid, patsientide ning haigekassa esindajad. 

Muudatusettepanekud ravijuhendi ja selle soovituste kohta palutakse esitada põhjendusega, võimalusel toetades neid kliinilistest uuringutega (viidetega), samuti on oodatud sõnastuse parandusettepanekud ning kõik ettepanekud seoses rakendustegevustega.

Ettepanekuid odoatakse 22. septembri keskpäevaks. aadressidele anneli.truhanov@haigekassa.ee ja ulle.krikmann@kliinikum.ee.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.