12 veebruar 2019 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ravimid on tervishoiuteenus, mitte eelarve kulurida

Alar Irs  

Farmakoteraapia ja seda võimalusel kodus, on sageli kõige mõistlikum raviviis, kuna see on patsiendisõbralik ja koormab tervishoiusüsteemi vähe. Edukaks ravimiga ravimiseks on vaja tarku tervishoiutöötajaid, informeeritud patsiente, ravimeid ja muidugi raha.

Artikli autor Alar Irs, kes on tegev nii EHK ravimikomisjonis, ravimiametis kui TÜ Kliinikumis, rõhutab, et esitatud arvamused on tema omad ja ei väljenda ühegi organisatsiooni seisukohti.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee