Meditsiiniuudised.ee toetajad:

konverentsid ja üritused
Geneerilised ravimid30.05.2019
KARDIOLOOGIA TULIPUNKT 201912.09.2019
koolitused
LEAN mõtlemine tervishoius27.09.2019

Geneerilised ravimid

30.05.2019
Geneeriline ravim on originaalravimiga sama toimeainet sisaldav ravim, mis on sama tõhus, ohutu ja kvaliteetne kui originaalravim. Kõik Eestis turustatavad geneerilised ravimid on läbinud ravimiameti range kontrolli.
TUTVU LÄHEMALT JA REGISTREERU
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee