Meditsiiniuudised.ee toetajad:

konverentsid ja üritused
Reumafoorum 201907.05.2019
Pilk silmale09.05.2019
koolitused
Tervishoiutöötaja isiklik vastutus suhetes patsiendiga07.05.2019
LEAN mõtlemine tervishoius27.09.2019

Reumafoorum 2019

07.05.2019
Reumafoorum keskendub tänavu artroosile.
TUTVU LÄHEMALT JA REGISTREERU
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee