Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Konverentsid, Üritused & Koolitused
KARDIOLOOGIA TULIPUNKT 2019
12.09.2019

KARDIOLOOGIA TULIPUNKT 2019

12.09.2019
Kardioloogia viimaseid uudiseid edasiandev konverents.
TUTVU LÄHEMALT JA REGISTREERU
Ravimikonverents 2019
15.11.2019

Ravimikonverents 2019

15.11.2019
TUTVU LÄHEMALT JA REGISTREERU
LEAN mõtlemine tervishoius
27.09.2019

LEAN mõtlemine tervishoius

27.09.2019
LEAN mõtlemisega tervishoius ühildatakse efektiivsus ja patsiendikesksus. Uusi haiglaid, kliinikuid ja vastuvõttusid disainitakse juba praegu ja tulevikus lähtudes LEAN filosoofiast. Rahastamissüsteem on muutumas tegevuste rahastamisest ravimise ja ennetamise rahastamiseks. See koolitus annab Eesti meditsiinis töötavale personalile vajalikud teadmised ja oskused, kuidas LEAN mõtlemist on võimalik juba täna oma töös rakendada nii, et kasvab efektiivsus, patsiendikesksus ja töörõõm. <br/>
TUTVU LÄHEMALT JA REGISTREERU
Tervishoiutöötaja isiklik vastutus suhetes patsiendiga
07.11.2019

Tervishoiutöötaja isiklik vastutus suhetes patsiendiga

07.11.2019
Palju räägitakse tervikliku meedikute vastutuskindlustuse/patsiendikindlustuse süsteemi loomisest, õhku on visatud ka mõte arsti eksimusega seotud kriminaalvastutuse piiramisest, samas jõuab ajakirjanduse vahendusel avalikkuseni üha enam tervishoiusektori kriminaal- ja korruptsioonijuhtumeid.<br/>
TUTVU LÄHEMALT JA REGISTREERU
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee