Meditsiiniuudised.ee toetajad:

konverentsid ja üritused
KARDIOLOOGIA TULIPUNKT 201912.09.2019
Ravimikonverents 201915.11.2019
koolitused
LEAN mõtlemine tervishoius27.09.2019
Tervishoiutöötaja isiklik vastutus suhetes patsiendiga07.11.2019

KARDIOLOOGIA TULIPUNKT 2019

12.09.2019
Kardioloogia viimaseid uudiseid edasiandev konverents.
TUTVU LÄHEMALT JA REGISTREERU
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee