Siret Trull • 28 juuli 2014 11:28
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lastefond toetab annetuste abil liikumispuudega pisipoisi taastusravi

SA TÜ Kliinikumi Lastefond aitab annetajate toel kaasa 2-aastase liikumispuudega Mairon-Robini taastusravile tasudes pisipoisile vajalike füsioteraapia ja massaaži lisaseansside eest.

Mairon-Robin ja tema kaksikõde sündisid enneaegselt 31. rasedusnädalal. Raseduse ja sünnituse käigus lapsel tekkinud hapnikupuuduse tagajärjel sai kahjustada Mairon-Robini aju. Hetkel on poiss 2,5-aastane, ta ei kõnni ning on väga spastiline. Tema jalad on pisikesed ja kangestunud ning tal puudub tasakaal, mistõttu ei suuda ta seista ning käib vaid käpuli. Liikumispuude tõttu on tal raskusi igapäevategevustega toimetulekul.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee